نماینده انحصاری ست کامل خیاطی سوئینگ کیت

گارانتی برگشت ست کامل خیاطی سوئینگ کیت

گارانتی ست کامل خیاطی سوئینگ کیت

 

افتخار داریم محصولی با کیفیت در اختیار شما مشتریان قرار دهیم تا بتوانیم گارانتی تعویض را به دلیل رضایت بیشتر و همچنین خریدی با اطمینان برای شما مشتریان فراهم سازیم . شرایط زیر گارانتی و وارانتی ست کامل خیاطی سوئینگ کیت را بیشتر توضیح می دهد.

 

روال فروش و خدمات پس از فروش و برگشت کالا حتما مطالعه فرمایید

 • مالیات بر ارزش افزوده

  کالاهای فروخته شده در این فروشگاه هیچ گونه مالیات بر ارزش افزوده ای برای مشتری ندارد و فقط شامل  8درصد از هزینه پستی است که در فاکتور قید شده و از مشتری دریافت می گردد .

 • روند برگرداندن کالا و یا انصراف از خرید

  منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی باشد، که بیان می‌دارد: ((در هرمعامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد در زمینه کالا تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود)).

 • روش‌های بازپرداخت وجه

  در صورتی که مشتری ظرف مدت 7 روز به صورت تلفنی یا حضوری اعلام انصراف از خرید کالا کند امکان بازپرداخت هزینه بلافاصله بعد از رسیدن محصول ارسال شده فروشگاه پرداخت می شود در صورتی که این مدت از 7 روز بیشتر شود فروشگاه از قبول برگشت معذور خواهد بود  . ضمنا هزینه برگشت کالا به عهده  مشتری می باشد .

 • قیمت کالا

  قیمتی که در هنگام سفارش مشتري منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد

 • خدمات پس از فروش

  فقط کالاهایی دارای گارانتی می باشند که در پیش فاکتور آنها قید شده باشد و مدت گارانتی از تاریخ فاکتور (صدور فاکتور) تا پس از دوره ذکر شده در فاکتور می باشد

 

گارانتی تعویض سوئینگ کیت

ساعت دیواری
هاست لینوکس